2018-05-31

Pamokoje su tėveliais. Erasmus+ projekto patirtis pamokose

Šiais mokslo metais mokiniai džiaugiasi įdomiomis pamokomis. Erasmus+ projekto stažuotėje Austrijoje, kur dalyvavo trys mokytojai, įgyta patirtis ir išbandytos priemonės paskatino mokytojus domėtis, o mokyklą įsigyti ir naudoti dar įvairesnes darbo priemones. Šiandien pamokose galime išvysti Micro:bit kompiuteriukus, Ozobot robotus, BlueBot robotus, Lego WeDo2, Lego EV3 robotus, įvairias įdomias logines užduotis ir programėles, kurias mokytojai naudoja apklausoms, apibendrinimams ir įvairių dalykų mokymuisi.
Erasmus+ Austrijos stažuotėje dalyvavusių mokytojų komanda yra parengusi mokytojų mokymų programą "Nauji, nebrangūs ir naudingi programavimo vaikams įrankiai" ir jau pravedė 4 mokymus mokyklos, rajono ir respublikos mokytojams.
Kaip dirba mokytojai ir kokias priemones taiko nepamirštame pristatyti tėveliams. Gegužės 30 d. vyko atvira pamoka 4a klasėje, kurios stebėti atvyko kiti mokytojai ir mokinių tėveliai. Pamokoje vaikai virtualiai keliavo į Antrarktidos žemyną ir prisiminė kitus žemynus, dirbo su Ozobot robotais, planšetinias kompiuteriais, išmaniaisiais telefonais.
Erasmus+ stažuotė mokytojams suteikė sparnus domėtis, ieškoti, uždegti mokinius ir skleisti idėjas kitų mokytojų tarpe įdomiam ir kūrybingam darbui.